Ekologické a kompostovateľné prestieranie

Ekologické a kompostovateľné prestieranie

Designové trendy uvedené v našej ponuke výrobkov Duni objavujú nové štruktúry, harmóniu, ručnú výrobu, farebnosť a krásu. Ekologická sofistikovaná kolekcia kombinuje eleganciu a hygienu. A čerešnička na torte – sú kompostovateľné.

Obrúsky Dunilin podobné tkaným textíliám Vám umožnia starať sa o životné prostredie a pritom vytvárať farebné, perfektne zladené prestieranie na stôl. Majú osvedčenie FSC a sú súčasťou ocenenej rady kompostovateľných výrobkov.

Hlavné výhody: sú príjemné na dotyk, majú skvelé vlastnosti na skladanie, majú vynikajúce absorbčné vlastnosti, sú šetrné k životnému prostrediu.

Ekologický materiál Evolin, teraz k dispozícii v okrúhlom tvare, Tete /stredový pás/ a obrus štvorec + obdlžník i rautové sukne, kombinujú vzhľad a dojem ľanovej tkaniny na jedno použitie. Doprajte si premiéru každý večer !

Tissue obrúsky sú pre každodenné použitie. Hodia sa na každú príležitosť, náladu. Sú flexibilné a hospodárne, poskytujú príjemný a hebký pocit na dotyk. Hlavné výhody: ideálne na každodenné použitie, mäkké na dotyk, sú kompostovatelné.

Dunisoft jednofarebnéobrúsky sú lahodné na dotyk, pomocou nich vytvoríte hostinu pre všetky zmysly. Sú vyrobené inovatívnym postupom s použitím vzduchu namiesto vody. Takto sa v nich skrýva pôvabná hebkosť a pôsobivá pevnosť. Sú tiež kompostovateľné.

Dunicel tete /stredové pásy/ a obrusy poskytnú dobrý pocit z kompostovateľnosti, majú úžasnú odolnosť, krásne tvary, ľahké pokrytie a pestrú paletu farieb i vzorov.

Prečo voliť DUNI?

  1. Ekologicky uvedomelé výrobky

Kolekcia Duni Vám umožní starať sa o životné prostredie a pritom vytvárať farebnú a príjemnú náladu. Kolekcia Duni ponúka svetovo najrozsiahlejší sortiment kompostovateľných výrobkov v jednotnej farbe s označením „OK kompost“ a niekoľko druhov sviečok s označením Swan Nordic Ecolabel

  1. Ľahká kombinovateľnosť a doplniteľnosť

Vytvorenie goodfoodmood zodpovedajúci Vášmu štýlu je pre kolekciu Duni hračka.

  1. Pohodlie ľahkého použitia

Výrobky Duni sú hygienické a vždy si uchovávajú perfektný tvar a farbu. Nemusíte ich nikdy kontrolovať – šetrí čas potrebný na prestieranie, upratovanie zo stolov a pranie. A aký je výsledok? Získate viac času pre hostí.

  1. Jedinečné materiály

Materiály napr. Dunilin, Dunisilk, Evolin majú výhody jednorázového použitia a možnosť elegantného skladania.

  1. Optimálna kvalita

Osvedčili sa priamo v prevádzkach. Sú vyrobené z materiálov najvyššej kvality a splňajú všetky príslušné predpisy EU.

  1. Spoľahlivé

Viac ako 60 rokov na trhu.

  1. Kódex chovania

Platí pre všetky pracoviská spoločnosti Duni a pre dodávateľov. Zaisťuje súlad všetkých výrobkov kolekcie s príslušnými štardardmi EU a spĺňa prísne požiadavky na životné prostredie a etické i sociálne normy.

* OK Kompost označenie potvrdzuje, že výrobky alebo obaly sú v súlade s ČSN EN 13432 a s európrskymi normami pre kompostovateľnosť v priemyselných zariadeniach na kompostovanie.