Stolovanie

Stolovanie

Pri úprave stola sa môžete držať napríklad bielej, alebo sa farebne odviazať. Zladiť každý prvok na stole, alebo všetko riadne zmixovať. Pridržiavať sa po celý rok klasického vzhľadu, alebo s príchodom každého ročného obdobia experimentovať. Ak si pôjdete vlastnou cestou, nič nepokazíte, naopak získate recept, ktorý bude určite aspoň taký dobrý ...

Pri úprave stola sa môžete držať napríklad bielej, alebo sa farebne odviazať. Zladiť každý prvok na stole, alebo všetko riadne zmixovať. Pridržiavať sa po celý rok klasického vzhľadu, alebo s príchodom každého ročného obdobia experimentovať. Ak si pôjdete vlastnou cestou, nič nepokazíte, naopak získate recept, ktorý bude určite aspoň taký dobrý ako to jedlo na stole.

Detaily
Počet produktov v kategórii: 25

Podkategórie

  • Príbory

    Ak si chcete vybrať zo širokej ponuky kvalitných príborov na stolovanie tak ste na správnej adrese. Dlhoročná tradícia vo výrobe príborov, spolupráca s významnými dizajnérmi na ich tvorbe, kvalita bez kompromisov, to sú hlavné atribúty našej ponuky v tomto sortimente. Naša ponuka pozostáva zo strieborných príborovpríborov z chróm niklu a tiež  z chrómu. Z našich príborov si dokáže vybrať aj ten najnáročnejší zákazník, no aj zákazník ktorý očakáva príbor s dobrou cenou.

  • SKLO

    Skláreň RONA v Lednických Rovniach patrí medzi významných svetových výrobcov vysoko kvalitného nápojového skla, stolovacích doplnkov a dekoračných predmetov zo skla. V štandardnom výrobnom sortimente je taktiež profesionálne zostavený program pre gastronómiu a hotely (HoReCa). Rona vyrába sklo v kvalite krištáľu, pričom tvrdosť, vhodnosť pre umývanie v umývačkách riadu a vynikajúce optické vlastnosti sú jeho oceňovanými atribútmi.

na stránke
Zobrazených je 1 - 24 z 25 položiek
Zobrazených je 1 - 24 z 25 položiek