BIO Potraviny

BIO Potraviny

Ponuka - ABY'S natural food – bio a bezgluténové výrobky Jedným z najdôležitejších účinných látok naších výrobkov sú Omega-3 mastné kyseliny rastlinného pôvodu – tzv. alfa-kyselina linolenová. Túto látku náš organizmus nevie vytvoriť, len z vonkajších zdrojov vieme nahradiť. Okrem toho, že Omega-3 kyseliny sú zdrojom energie, sú základom pre vyt...

Ponuka - ABY'S natural food – bio a bezgluténové výrobky Jedným z najdôležitejších účinných látok naších výrobkov sú Omega-3 mastné kyseliny rastlinného pôvodu – tzv. alfa-kyselina linolenová. Túto látku náš organizmus nevie vytvoriť, len z vonkajších zdrojov vieme nahradiť. Okrem toho, že Omega-3 kyseliny sú zdrojom energie, sú základom pre vytvorenie optimálnej činnosti nervového systému a aj dôležitú úlohu zohráva pri znížení zápalových procesov. Keď náš organizmus získa dostatočnú dennú dávku (denne 2-2,5g) omega-3 mastných kyselín, pomocou enzýmov dokáže vytvoriť všetky potrebné látky (napr.DHA) v dostatočnom množstve pre zdravé fungovanie životných funkcií. V súčasnosti naša priemerná spotreba omega-3 mastných kyselín zďaleka nedosahuje potrebné množstvo. ... nie je to diéta, je to zmena životného štýlu !

Detaily
Počet produktov v kategórii: 12

Podkategórie

 • BIO Cestoviny

  Cestoviny bohaté na Omega-3 mastné kyseliny, ktoré neobsahujú vajcia. Ľahko stráviteľné, organizmus zásobujú cennými bielkovinami a vlákninami, ktoré napomáhajú ľahkú správiteľnosť.

 • BIO Olej
 • BIO Múka

  ABY BIO maková múka ponúka výbornú alternatívu tým, ktorí by nechceli alebo nemohli konzumovať pšeničnú múku, prípadne sú na nízkokalorickej diéte alebo uhľohydrátovej diéte alebo sú na paleo strave.

 • BIO Pochutiny

  S láskou pečené...

  -bez gluténu

  -bez vajec a bez latózy

  -bez palmového oleja

  -bez konzervačných látok

 • BIO Milkshake

  Jedným z najdôležitejších účinných látok naších výrobkov sú
  Omega-3 mastné kyseliny rastlinného pôvodu – tzv. alfa-kyselina linolenová.
  Túto látku náš organizmus vytvoriť nevie, vieme ju nahradiť len z vonkajších zdrojov. Okrem toho, že Omega-3 kyseliny sú zdrojom energie, sú základom pre vytvorenie optimálnej činnosti nervového systému. Dôležitú úlohu zohráva pri znížení zápalových procesov.
  Keď náš organizmus získa dostatočnú dennú dávku (denne 2-2,5g) omega-3 mastných kyselín, pomocou enzýmov dokáže vytvoriť všetky potrebné látky (napr.DHA) v dostatočnom množstve pre zdravé fungovanie životných funkcií. V súčasnosti naša priemerná spotreba omega-3 mastných kyselín zďaleka nedosahuje potrebné množstvo.
  ... nie je to diéta, je to zmena životného štýlu !

Zobrazených je 1 - 12 z 12 položiek
Zobrazených je 1 - 12 z 12 položiek