Prestieranie

Prestieranie

...hľadáte inšpiráciu? ...chcete nasledovať najnovšie trendy? .. nasledujte nás...

Počet produktov v kategórii: 294

Podkategórie

 • Vianoce

  Vianoce prichádzajú a s nimi aj čas pre príjemnú náladu pri stolovaní. Je to čas varenia, pečenia, dekorovania a vyžívania sa v príležitostiach vychutnať si vzácne momenty spojené s oslavovaním s rodinou a priateľmi. Naša zimná kolekcia 2020 Vám pomôže vytvoriť čarovnú vianočnú atmosféru u Vás doma aj vo Vašich reštauráciách. Tento rok Vám červené, zlaté, strieborné, klasické zelené farby a tradične dekorované vianočné stromčeky vytvoria tie pravé vysnívané Vianoce.                                                                  

 • Servítky

  Duniliny majú prémiovú, ekologicky uvedomelú kvalitu a nádhernú štruktúru. Poskytnú Vašim hosťom jedinečný zážitok zo stolovania. Sú podobné tkaným textíliám, ktoré umožňujú starať sa o životné prostredie a pritom vytvárať perfektne zladené prestieranie stolov. Majú osvedčenie FSC a sú súčasťou ocenenia rady kompostavateľných jednofarebných výrobkov.

 • Organzy

  Organzy jemné, saténové... na výzdobu stola, na výrobu organzových mašlí, vyzdobenie sály.

 • Podložka
 • Stredový pás TETE

  Stredové pásy 0,4x24m v kotúči, materiál DUNICEL - praktický, napodobujúci klasickú obrusovinu, žehliteľný. Ideálne na recepcie, či malé i veľké akcie, oslavy. Na stôl si odrolujete obrus v takej dlžke, akú presne potrebujete a ľahko ho odstrihnete. Každých 1,2m je perforácia. Po akcií len vyhodíte a nemáte ďalšie starosti s praním.

 • Obrusy

  Oblečte svoj stôl do tých najkvalitnejších výrobkov na trhu. Ponúkame Vám množstvo farieb a veľkostí len v tej najvyššej kvalite. Obrusy EVOLIN a NAPRON so vzhľadom ľanovej tkaniny dodajú Vašim stolom luxus a navyše odoberú čas s ich praním.

na stránke
Zobrazených je 1 - 24 z 294 položiek
Zobrazených je 1 - 24 z 294 položiek